Kupić od dewelopera?

Pragniesz wkońcu mieć swój wymarzony dom bądź mieszkanie. Decyzja o kupnie bądź jego wybudowaniu jest bardzo trudna. Co wybrać? Co jest dla nas korzystniejsze?

images

Decyzja zależy głównie od tego ile środków możesz przeznaczyć na tą inwestycję a także od tego czy posiadasz własną działkę.

Samodzielna budowa domu może być jednak droższa niż zakup gotowego domu od dewelopera. Jeśli nie mamy zielonego pojęcia o budowie domu może okazać się, że poprzez podjęcie złych decyzji wzrosną koszty jego budowy. Plusem jest możliwość wyboru lokalizacji domu czego nie posiadamy przy zdecydowaniu się na zakup mieszkania od dewelopera. Kupując mieszkanie od dewelopera mamy możliwość wyboru projektu mieszkania jednak nie mamy możliwości wyboru lokalizacji.

pobrane

Pamiętaj jednak, że decydując się na zakup mieszkania od dewelopera masz gwarancję ceny – ustalony koszt za m2 mieszkania nie ulegnie zmianie no i wszystkie formalności sprowadzają się do minimum. Jeśli interesuje Cię zakup mieszkania w Warszawie to proponuję Ci odwiedzenie strony internetowej http://apm-development.com.pl gdzie Warszawki deweloper przedstawia ofertę nie tylko projektów domów ale i posiada ciekawe promocje a co ważne ofertę Mieszkań dla Młodych.

images (1)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s